Team OBS Stokkum

                          
     
   
 

Juf Marlijn Meinders

Locatie-directeur
ICT- coördinator

sportief - positief - vernieuwend - leergierig -  stimulerend

m.meinders@obs-stokkum.nl

Aanwezig op: dinsdag, donderdag en om en om op de woensdag

   
 
Juf Marita Haverkate

Groepsleerkracht groep 7/8
IB'er
MR lid
Extra taken: sportcommissie, kerstmarkt

behulpzaam - consequent - aandachtig - rustig - gemoedelijk

m.haverkate@obs-stokkum.nl

Aanwezig op: maandag, dinsdagmorgen en vrijdag

    Juf Dorien Klein Teeselink

Groepsleerkracht groep 7/8
Groepsleerkracht groep 3/4 (vrijdagmorgen)
Opleider in de school (begeleiden stagiaires)
(G)MR lid

Extra taken: BHV'er

verantwoordelijk - sportief - doorzetter - opgewekt - geduldig

d.kleinteeslink@obs-stokkum.nl

Aanwezig op: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdagmorgen

 
 
 

Juf Willie Bittink

Groepsleerkracht groep 4/5/6
Leescoördinator


Extra taken: Kinderboekenweek

positief - gestructureerd - rustig -  respectvol - verantwoordelijk

w.bittink@obs-stokkum.nl

Aanwezig op: maandag en dinsdag

 
    Juf Evelyn Marsman

Groepsleerkracht groep 4/5/6
OR

Extra taken: BHV'er, sinterklaascommissie, Cubahof, kerstcommissie

enthousiast - creatief - actief - optimistisch - vernieuwend

e.marsman@obs-stokkum.nl

Aanwezig op: woensdag, donderdag en vrijdag

 
    
 
Juf Marita Pongers

Groepsleerkracht groep 1/2/3
ICT coördinator

Extra taken: BHV'er, sinterklaascommissie, vertrouwenspersoon, kerstcommissie

enthousiast - veelzijdig - flexibel - ijverig - vrolijk

m.pongers@obs-stokkum.nl

Aanwezig op: maandag, dinsdag en donderdag

 
    juf Francis Arkink

Groepsleerkracht groep 1/2/3

betrouwbaar, zorgzaam, luisteraar, liefdevol, belangstellend

f.arkink@obs-stokkum.nl

Aanwezig op: woensdag

 
 
Meester Rick Morsink

Onderwijsassistent
Begeleiding individuele leerlingen en kleine groepjes

enthousiast, zelfstandig, ondernemend, sociaal, leergierig


Aanwezig op: maandag, donderdagmorgen en vrijdagmorgen tot 1 feb 2018
                         
               

 
  Theo Caarels Conciërge                                 
  Hanny Poelert     Leerkracht levensbeschouwing
  Aat Aanstoot             Vakleerkracht gymnastiek
  Ria Degenkamp Ondersteuning muziekonderwijs